MIGE
2017. május 28.
Csanád, Emil

                                   RAJZPÁLYÁZAT EREDMÉNYHIRDETÉS, 2007.11.22

                                                                          (Szűcs Béla írása)

                 

           A Jókai Mór Református Általános és Alapfokú Művészeti Iskola tanulói részére 2007.10.15-én, a gombakiállítás alkalmából meghirdetett rajzpályázat a november 22-én megtartott ünnepélyes eredményhirdetéssel lezárult.

            A szabadkézi rajzokat az iskola szaktanárai bírálták el, a számítógépes grafikákat egyesületünk tagjai is rangsorolták. Az egyesített végső sorrend az alábbi lett:

 

            Szabadkézi rajz, I-II. évfolyam:

 

                        1. helyezett:   Varga Dániel, 1.b osztály

                        2. helyezett:   Nagy Fanni Rózsa, 2.b osztály

                        3. helyezett:   Kondás Zsuzsanna, 2.b osztály

 

            Szabadkézi rajz, III-IV. évfolyam:

 

                        1. helyezett:   Viski Noémi, 4.c  osztály

                        2. helyezett:   Hudák Bianka, 4.b osztály

                        3. helyezett:   Záhorszki Viktória, 4.a osztály

 

            Szabadkézi rajz, felső tagozat:

 

                        1. helyezett:   Bedécs Vivien, 5.c  osztály

                        2. helyezett:   Baraté Gábor, 5.c osztály

                        3. helyezett:   Kiss Annabella, 6.a osztály

  

            Számítógépes grafika, II-III-IV. évfolyam:

 

                        1. helyezett:   Dániel Adrienn, 2. osztály

                        2. helyezett:   Halász András, 3.c osztály

                        2. helyezett:   Orosz Bálint, 4. osztály

                        2. helyezett:   Viski Noémi, 4.c osztály

                        3. helyezett:   Novadovszki Tamás, 3.a osztály

                        3. helyezett:   Papp Tamás, 4. osztály

 

            Számítógépes grafika, V-VI. évfolyam:

 

                        1. helyezett:   Mitró Dániel, 5.c  osztály

                        2. helyezett:   Zsofnyák Eszter, 6.b osztály

                        2. helyezett:   Takács Nikolett, 6.b osztály

                        3. helyezett:   Kerényi Márton, 5.c osztály

                        3. helyezett:   Demjén Márton, 5.c osztály

 

            Számítógépes grafika, VII. évfolyam:

 

                        1. helyezett:   Hallgató Ádám, 7.b  osztály

                        2. helyezett:   Simon Gabriella, 7.a osztály

                        3. helyezett:   Kertész Ákos, 7.a osztály

 

            A helyezést szerzett rajzok és grafikák közül (a teljesség igénye nélkül) néhányat megjelentetünk honlapunkon is. Minden résztvevőnek gratulálunk, és reméljük, hogy találkozunk még! Köszönjük az iskola tantestületének a pályázat támogatását, Hodobay Mária tagtársunknak a szervező munkát, Hegyi Ágnes és Káel Katalin tagtársainknak az eredményhirdetésben való közreműködést!

 

Nemzeti Együttműködési Alap